Mia Residence

Mia Residence lüks ve kaltileli malzemeler ile donatılmış ve sizler için özenle hazırlanmıştır. Evinizin konforunda bir tatil geçirmeniz için tüm detaylar sizin adınıza düşünülmüştür.

  • Ortak kullanım alanlarında; “Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Jakuzi Havuzu, BBQ, Bahçe”.
  • Güvenliğiniz için; “Dış Alan Güvenlik Kameraları, Kodlu Site Kapısı, Elektrikli Panjurlar, Cam Balkon”.
  • Rahatınız için “Site Görevlisi”.
  • Aracınız için “Özel Otopark”.
  • Telefonunuz ile “Market Hizmeti”.
  • Taksi; ihtiyacınız durumunda sadece “Bir Dakika Uzaklıkta”
  • Havaalanı Transferi; ücreti karşılığında İzmir – Adnan Menderes Havaalanı’ndan “Size Özel Transfer”

Küçük yada kalabalık arkadaş veya aile grupları için bağımsız ama yanyana tatil için mükemmel bir mekandır.

Yakın Mesafeler:

Kuşadası merkezi, Setur Marina AVM ve kordona aracınız ile 1 dakika uzaklığımızla sizlere gürültüden uzak, doğa ile iç içe bir tatil imkânı sunmaktayız.

Umarız ihtiyacınız olmaz lakin Kuşadası Devlet Hastanesi ise sadece 1 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Muhteşem Kuşadası resim kareleri yakalamak istiyorsanız hastanemizin önünde bulunan Gazi Beğendi’ye uğramalısınız.

Kuştur Plajına sadece 1 dakika, Kuşadası Mesire Alanı diğer adıyla Adagöl Piknik Alanı ise aracınız ile 4 dakika, çocuklarınıza tatil deyince akıllarına ilk gelen su parkları ise Adaland Aquapark 10 dakika ve Aqua Fantasy 15 dakika uzaklıktadır. Bütün bu alana “1 Numaralı” minibüsler ile gidebilirsiniz.

Kuşadamızın en güzel denizlerinden biri olan Kadınlar Denizi ise 15 dakika uzaklıktadır, Kadınlar Denizi’ne giderken Güvercinadası kalesini ziyaret edebilir ve daha önce hayatınızda hiç görmediyseniz kalenin içindeki 14.5 metrelik Fin balinasının iskeleti ilginizi çekebilir. Ardından bir başka güzide yerimiz olan Yılancı Burnu’nda yüzebilirsiniz.