Hakkımızda

Mia Rental, konaklama limited şirketi olarak Kuşadası’nda farklı özelliklere sahip lüks daireler ve villalarda aynı zamanda 2014 yılından beri Antalya’da Mia Boutique Hotel ile turizm ve konaklama sektöründe hizmet vermekteyiz.

Avrupa’da uzun yıllardır yoğun ilgi gören evde tatil turizmi, son yıllarda ülkemizde de en rahat ve en huzurlu tatil olarak yoğun ilgi görmeye başlamıştır. Firmamızda bu kapsamda en doğru ve uygun lüks dairelerin/villaların tatil amaçlı kiralanmasını organize etmektedir. Farklı daire/villa seçenekleriyle Mia Rental, sizlere en uygun daireyi/villayı bulmak için 7/24 ulaşabileceğiniz kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Hayallerinizdeki tatili yaşamak için sitemizden dairenizi/villanızı seçebilir ya da bize nasıl bir konutta tatil yapmak istediğinizi belirtip, önerdiğimiz bir villada/dairede unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

www.miarental.com.tr Mia Rental, Kuşadası Ticaret Odasına kayıtlı, 10644 Ticaret Sicil Numaralı, 062109086880001 Mersis Numaralı, MİA KONAKLAMA TURİZM İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ. ‘ne ait bir markadır.