Rezervasyon

NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

 

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz Tatil Evi belirlenirken istediğiniz tarihlerin rezervasyon durumu kontrol edildikten sonra size ivedilikle sistemde belirttiğiniz numaradan ulaşılacaktır. Yetkili personelimiz tarafından rezervasyon sahibine ait bilgiler alınır ve ödeme yapacağınız hesap bilgileri belirtilir, bu işlemlerin sonucunda Ön Rezervasyon işleminiz tamamlanmış olur. Belirtilen hesaba gereken ön ödemenin yapılmasıyla ünite belirttiğiniz tarihlerde adınıza bloke edilir ve tarafınıza en geç 24 saat içerisinde Rezervasyon Onayı e-mail olarak gönderilir.

 

Online Rezervasyon: Tatil evi detaylarının içerisinde yer alan takvim üzerinde konaklamak istediğiniz tarihleri işaretlemeniz ile açılan formu eksiksiz doldurmanızın ardından  ödeme sayfasında belirtilen adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Yeni açılan sayfada rezervasyon detaylarınız listelenecek kontrol ettikten sonra ödeme şeklinizi seçmeniz gerekecektir.

Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmeniz halinde Sistemde belirtilen tutarı kredi kartı bilgilerinizi girip onaylamanızın ardından rezervasyon işleminiz tamamlanacak ve tarafınıza rezervasyon onayınız mail olarak gönderilecektir.

 

Banka havalesi ile  ödemeyi tercih etmeniz halinde Sistemde belirtilen tutarı belirtilen hesaba en geç 24 saat içerisinde yatırmanız gerekecek ödemeyi yapmanızın ardından rezervasyon işleminiz tamamlanacak rezervasyon onayınız mail olarak gönderilecektir.

Rezervasyon işleminin gerçekleşmesi itibariyle rezervasyon yaptığınız tatil evinin takviminde rezervasyonunuzun bloke edildiğini görecek artık yapmanız gereken hayalinizdeki tatilin başlamasını beklemek olacaktır.

 

Not: Rezervasyon Onayı Tüm şirket bilgilerinin ve Sizin bilgilerinizin yer aldığı resmi sözleşme olarak geçerlidir. Sözleşme içerisinde kiralamış olduğunuz tatil evinin kodu, ödeme tutarı gibi rezervasyonunuzun detayları belirtilmektedir. Sözleşmenin size gönderileceği mail yâda faks resmi olarak şirketimize kayıtlıdır.